Úvodní stránka

Příměstský tábor U NÁS NA FARMĚ

První den našeho tábora nám počasí nepřálo, a tak jsme s dětmi trávili celé dopoledne v tělocvičně. Po obědě jsme děti rozdělili do tří týmů a všichni dostali celotýdenní úkol - vyrobit na velkém kartonu model farmy.

V úterý měly děti za úkol pracovat v týmech na svých farmách. Aby se děti vyběhaly, šli jsme všichni do tělocvičny, kde jsme hráli spoustu her. Odpoledne si děti vyráběly z plastových lahví květináče, do kterých si zasázely řeřichu. Na konec dne jsme šli opět do tělocvičny, kvůli škaredému počasí. 

Třetí den děti hned od rána pracovaly na svých farmách. Odpoledne jsme využili hezkého počasí a šli všichni hrát šipkovanou, která měla cíl na návsi. Tam si děti zahrály společně hry a dováděly také na hřišti. Na konci dne jsme šli na dětské hřiště před školu. 

Na čtvrtek byl naplánovaný výlet za zvířátky po Rudíkově. S dětmi jsme se byli podívat na králíky, kravičky, husy, daňky a ovečky. O každém z těchto zvířat se děti od nás dozvěděly nějaké nové zajímavé informace. Po cestě děti samozřejmě musely plnit různé úkoly. Konec cesty byl u rybníka u benzínky, kde děti dostaly sladkou odměnu a všichni jsme si opekli párky. 

Poslední den si děti dodělaly modely farem, které si pak navzájem ohodnotily a vyhlásila se nejpovedenější farma. Před obědem jsme se šli vyběhat do tělocvičny a po obědě jsme s dětmi šli na benzínku, kde každý dostal ledňáka.  

Tento týden se podle nás i přes chladné a nepříznivé počasí povedl a všichni si ho užili. 

 

Romana Cahová a Kateřina Štolpová - vedoucí PT


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor U NÁS NA FARMĚ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru