Úvodní stránka

Příměstský tábor SVĚTOVÁ KULTURA (12. - 16. 8. 2019)

Když jsme přišli do třídy, z holčiček se staly módní návrhářky a na papír si vyráběly vlastní šaty. Druhý den, i navzdory ne moc příznivému počasí, jsme šli na výlet do Náramče na Pohodu. Cesta rychle utekla a děti se za odměnu mohly vykoupat v bazénu, a poté si dát i nanuka nebo zmrzlinový pohár. Ve středu jsme každému dítěti přiřadily jeden stát a děti měly za úkol na papír namalovat, čím je stát významný. Tyto plakáty se dětem moc povedly. Po obědě jsme s dětmi šly do tělocvičny, kde se pořádně vydováděly. Nejvíce je však bavila vybíjená, kterou jsme si s nimi také zahrály. Předposlední den děti malovaly na kamínky. Některé to tak moc zaujalo, že si pomalovaly i 8 kamínků. V pátek měly děti možnost si vyrobit něco ze sena nebo vyrobit zvířátka na kolíčku. Ze sena například vznikla krásná sova nebo kočička. Z kolíčku si děti vyrobily žraloka, pejska, medvídka, ovečku a jiné. Po celou dobu na táboře si děti pletly košíky z papíru. Myslíme si, že se tábor vydařil.

vedoucí Romana Cahová a Dana Večeřová


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor SVĚTOVÁ KULTURA


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru