Úvodní stránka

Příměstský tábor SPORTOVNÍ DOVÁDĚNÍ

V odpolední části dne se konala atletická olympiáda, kde všichni ukázali své silné stránky a dovednosti.

Úterním dopolednem jsme uzavřeli olympiádu v týmech, zahráli si pár dalších běhacích soutěží a den jsme zakončili vodními hrátkami venku na hřišti. Děti soutěžily o balónky naplněné vodou, se kterými se navzájem ochladily ve velkém horku. Středu jsme začali v tělocvičně klasickými “honičkami” na rozcvičení. Poté jsme během dne vyzkoušeli mnoho míčových her (vybíjenou, basketbal, volejbal, florbal, fotbal atd.). Po čtvrteční svačině jsme se vydali na delší procházku po Rudíkově, která začala velikonoční hrou plnou hádanek a rébusů. V letě nesmí chybět nanuky, takže zastávka na ně nemohla chybět. Po obědě si holčičí tým trénoval střelu na koš a kluci se oddávali vybíjené s překážkami.

Poslední den tábora proběhly nejoblíbenější aktivity dětí, paměťová a poznávací hra. Na závěr jsme vyhlásily vítěze olympiády, velikonoční hry, týmů holky vs. kluci a jednotlivců. Celý týden se velmi vydařil a my se budeme těšit na příští rok!

Adéla Spoustová, Nela Kotačková - vedoucí PT


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor SPORTOVNÍ DOVÁDĚNÍ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru