Úvodní stránka

Příměstský tábor Pevnost Boyard

Bohužel v úterý nám počasí tolik nepřálo, a proto jsme strávili den převážně v tělocvičně soutěžením o klíče a indicie, které byly nutné k následnému otevření brány od pokladnice. Následující den jsme se autobusem vydali do nedaleké Třebíče, konkrétně do Labyrintu (rodinný zábavní park), který tematicky souvisel s naším táborem, a zkrátka nemohl v našich pěti společně strávených dnech chybět. Ve čtvrtek pokračoval boj o indicie a klíče a na většině táborníků bylo znát velké zapálení a soutěživost. Parný den jsme zakončili vydařenou vodní bitvou na víceúčelovém hřišti u školy a těšili se na závěrečný den. Všechny týmy uhodly pomocí indicií klíčové slovo a otevřely tak pokladnici, kterou nám nahradila nářaďovna v tělocvičně. O délce strávené v pokladnici a vzdálenosti od ní rozhodovaly nelehce nasbírané klíče. Každý tým si vybojoval několik cen. Celý týden se velmi vydařil a my se budeme těšit zase někdy příště!

Nela Kotačková, Adéla Spoustová - vedoucí PT


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor Pevnost Boyard


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru