Úvodní stránka

Příměstský tábor OLYMPIJSKÉ HRY (15. - 19. 7. 2019)

Po prezentaci si dobrovolníci vyrobili čelenky, stejné jako nosil Caesar. Po obědě jsme zapnuli film Asterix, Obelix a Olympijské hry. Druhý den jsme děti rozdělili na dvě skupiny - holky a kluci. Venku jsme pak s nimi hráli soutěž “kanistr”, kde kluci byli silnější a soutěž vyhráli. Poté jsme hráli fotbal a “Městečko Palermo”, které si děti velice oblíbily. Ve středu jsme hráli venku hru “Evoluce” a “Živé pexeso”. Vevnitř si pak děti zahrály hru “Seskládej postupku”, která byla založená na běhání. Čtvrtek jsme strávili skoro celý na výletě. Po dopolední svačince jsme vyrazili na výlet do Náramče na Pohodu. Po cestě jsme hráli hry, a když jsme dorazili, děti se hned vrhly do bazénu. Daly si limonádu a zmrzlinový pohár a vydali jsme se na cestu zpátky do školy. Poslední den jsme na přání dětí šli na náves a strávili tam s nimi skoro celé dopoledne. Po obědě si děti vyrobily pochodně a olympijské vlajky. Před odpolední svačinkou jsme si udělali všichni společnou fotku a všem rozdali olympijské medaile (fidorky). Podle nás si děti tábor užily stejně jako my.
Romana Cahová a Antonín Caha - vedoucí

Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor OLYMPIJSKÉ HRY


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru