Úvodní stránka

Příměstský tábor NA PUSTÉM OSTROVĚ (7. - 10. 7. 2020)

První odpoledne jsme strávili v tělocvičně, kde jsme si zahráli různé hry.

Ve středu bylo naše téma indiáni. Děti si vyrobily čelenky, které si každý mohl podle sebe dozdobit. Některé děti si vyrobily i totem. Odpoledne jsme hráli hry na víceúčelovém hřišti.

Předposlední den byl ve znamení výletu. Ráno nám moc počasí nepřálo. Naštěstí cestou na autobus, kterým jsme jeli do Třebíče, se udělalo hezky. V Třebíči na nás čekala prohlídka dvou okruhů na zámku. První s názvem SVĚT NEŽIVÉ PŘÍRODY a druhá LIDÉ.MÍSTA.OSUDY. Po prohlídce jsme šli do cukrárny, kam se děti moc těšily.

A poslední den jsme dopoledne hráli šipkovanou, která byla zakončená  na sokolském hřišti, kde byla připravena hra a honba za pokladem. Každý si musel najít svůj sladký balíček. Odpoledne jsme plnili různé úkoly (hod šipkami, vědomostní otázky nebo prolézání lanem), při kterých děti dostávaly za každý splněný úkol razítka. A poslední aktivita byl skok přes lano, což děti hodně bavilo.

Eva Dvořáková a Dana Večeřová - vedoucí


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor NA PUSTÉM OSTROVĚ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru