Úvodní stránka

Příměstský tábor Na divokém západě

První tábor letošních prázdnin nesl název Na Divokém západě. První den jsme se nejdříve vzájemně seznámili a poté jsme děti obeznámili s tématem pomocí kvízu. Nechyběla ani výtvarná aktivita, kterou byla výroba koní z papíru a z větve.

Další aktivitou prvního dne byla stavba velkého teepee pomocí větví a kamenů v lese na Fáráku. Po dvou dnech volna tábor opět pokračoval. Hned zrána si děti dodělaly koně a následoval závod s koňmi na čas. Poté děti dostaly sladkou odměnu. Před obědem děti začaly pracovat na svých indiánských trikách. Po obědě jsme šli hrát hry na víceúčelové hřiště a využívali hezkého počasí. Poslední den jsme zakončili kovbojsko-indiánskou výpravou po Rudíkově. Děti plnily po cestě úkoly na téma tábora a koncem výpravy byla návštěva koní a nalezení pokladu. Po obědě si děti vyrobily papírové teepee, které využily na hru cvrnkání kuliček. Celý týden jsme zakončili hraním her v tělocvičně.

Kateřina Štolpová a Romana Cahová - vedoucí PT


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor Na divokém západě


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru