Úvodní stránka

Příměstský tábor KARNEVAL V RIU

První den nás čekala aktivita, kde se děti dozvěděly zábavnou formou základní informace o Riu de Janeiru a o karnevalech. Děti se rozdělily do čtyř týmů a každý tým měl za úkol vyluštit jednu informaci. O všem jsme si poté společně popovídali. 

Druhý den jsme hned po příchodu dětí začali vyrábět barevné papoušky na větvičce. Při pobytu venku jsme využili chvíle a popřáli jsme Kamilce k narozeninám. Celé odpoledne si poté děti vyráběly masky na páteční karnevalový průvod. 

Poslední den jsme pro děti připravily zábavný karnevalový průvod se šesti stanovišti, kde na děti čekaly různé úkoly. Na konci průvodu každého čekala sladká odměna a každý tým si připravil zábavné představení na hudbu, včetně nás vedoucích. 

Celé tři dny jsme vyplňovali volné chvíle společnými hrami jako například městečko Palermo, elektrika nebo hra na policajty a zloděje. Děti měly také prostor pro volné aktivity jako byl fotbal, malování nebo stavění bunkrů na Fáráku. 

 

Romana Cahová a Kateřina Štolpová, vedoucí PT


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor KARNEVAL V RIU


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru