Úvodní stránka

Příměstský tábor Disneyho svět

Další den jsme pokračovali vyráběním pejska z pohádky Příběh hraček. Také jsme si  zahráli vtipnou hru na rychlost, kdy si měly děti obléct kostým Mickeyho Mouse a poté jíst želé. V úterý jsme si ve volné chvíli pustili pohádku Coco od Disneyho. Ve středu si děti měly ve skupinách vymyslet dvě aktivity okolo školy, které budou plnit ostatní týmy. Po obědě čekalo pro děti překvapení, kdy jsme se převlékli za Mickeyho a Minnie, a děti si s námi mohly zatancovat tanec a poté jsme dokoukali pohádku z předešlého dne. Ve čtvrtek jsme šli na výlet kousek za Rudíkov. Děti musely trasu luštit pomocí hádanek, které dostávaly od vedoucích. Při cestě je čekalo i pár úkolů a na konci cesty musel každý tým rozluštit pomoci kompasu, kde se nachází  Disneyho poklad plný odměn. Poté jsme si s dětmi na Herádce snědli párky a děti si mohly osvěžit nohy v rybníce. Poslední den tábora byl volnější. S dětmi jsme hráli hry, které je během týdne zaujaly. Také jsme si s dětmi vyzkoušeli relaxační aktivitu, kdy jsme se navzájem masírovali. Po obědě jsme šli na náves na prolézačky, kde jsme dětem koupili nanuky a fruka. Poté jsme se společně rozloučili a zakončili Disneyho dobrodružství.

Kateřina Štolpová, Romana Cahová - vedoucí PT


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor Disneyho svět


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru