Úvodní stránka

Příměstský tábor CESTUJEME ČASEM (17. - 21. 8. 2020)

Můžete si s námi vytvořit cestovatelský deník, kam si své představy zapíšete. Budete mít pak odvahu podívat se, jak jste se strefili? Cestovatelé se toho nebojí a odvážně se pouští do psaní a malování!
Druhý den jsme se s pomocí stroje času přesunuli do dob minulých, vzpomínali, co se dělo v letech 2010, 2000, 1990... Cestovatelé poznávali různé události, seznámili se s dobou, kdy byla založena ZŠ Ludvíka Svobody v Rudíkově, s dobou, kdy se narodili jejich rodiče a prarodiče, mohli si i osahat staré hračky.
Středa byla ve znamení připomínky války. Ale protože to byl i krásný den, věnovali jsme ho výletu. S našimi cestovateli jsme navštívili třebíčské židovské město i hřbitov, prohlídku jsme spojili s návštěvou synagogy a domu Seligmanna Bauera.
Čtvrteční den byl ve znamení středověku. Školou pobíhaly princezny, rytíři bojovali o svoji čest. I my s Kačkou jsme se nechaly ovládnout a zapojily se do módní přehlídky krásných korunek.
Když nastal pátek, poslední den našeho příměstského tábora, zbýval nám pravěk. Cestovatelé si na ohni připravili špekáčky, ozkoušeli vodu v místním rybníku a protože koupání bylo málo, využili jsme i možnost navštívit zahradní bazén. Ke konci dne se cestovatelé vžili do rolí archeologů a museli objevit svůj vlastní zlatý poklad. Dopadlo to na jedničku a každý si z něj kousek odnesl domů. Pak už nezbývalo, než se rozloučit, vyměnit si emaily, telefonní čísla a facebooky a hurá domů.
 
Dáša Chládková a Katka Štolpová - vedoucí

Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor CESTUJEME ČASEM


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru