Úvodní stránka

Příměstský tábor - 8. turnus - Z pohádky do pohádky

Hned první den jsme vyráběli čarodějnici a další z aktivit byla  práce s keramikou ( výroba hliněných destiček).

Dalším dnem navazujeme výrobou muchomůrek, následuje pletení oblíbených košíků. Mezi venkovní aktivity patřilo zejména atletické hřiště, kde jsme si zahráli fotbálek, chodili na chůdách, běhali přes překážky, házeli na cíl.

Středa – jedeme na výlet do Třebíče na zámek, vybrali jsme okruh – LIDÉ, MÍSTA, OSUDY. Výlet jsme zakončili návštěvou cukrárny, která byla sladkou tečkou našeho dne.

Čtvrtek začínáme malbou siluety ženy a pokračujeme pletením papírových košíků. Zbytek dopoledne věnujeme aktivitám v tělocvičně ( vybíjená, hod na koš, cvičení na žebřinách, švihadlo, kliky, šplh na tyči, penalty na branku, hvězdy, žíněnka – kotrmelce, skok do žíněnky, hra na rybáře).

Poslední den tohoto týdne jsme se věnovali výrobě společné práce, kde tématem byl šašek. Děti si ho vyzdobily papírovými vlasy. Další činností byla výroba zápichů s tématem pohádkových bytostí. Po obědě jsme dokončili výrobky, čekal nás znalostní kvíz ( vyhlášení vítěze, odměny). Následovalo rozdání keramiky a odměn pro děti. Společně jsme se rozloučili a dětem popřáli šťastný vstup do nového školního roku.

Vedoucí 8. turnusu:   Jana Janků, Dana Večeřová


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor Z POHÁDKY DO POHÁD


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru