Úvodní stránka

Příměstský tábor - 3. turnus - Poznej svět

První den ráno jsme se všichni společně seznámili nejenom mezi sebou, ale i s celým týdenním programem. Pondělí jsme se rozhodli věnovat Asii. Zhlédli jsme dokument o pandách a poté si i pandu každý namaloval. Venku se děti proběhly na atletickém hřišti, hrála se pantomima, kreslilo se křídami na tabuli a každý si nakreslil čínskou vlajku.

V úterý jsme se dozvěděli něco o Antarktidě a děti byly unešené z dokumentu o tučňácích. Poté si také každý vyrobil tučňáka ve výtvarné dílně. Při pobytu venku si velice aktivní jedinci připravili pro ostatní děti opičí dráhu.

Následující den jsme si hodně povídali o sovách. Po zhlédnutí dokumentu o nich jsme šli ven a tam si děti vytvořily sovičky z ruliček od toaletního papíru. Také se děti aktivně zapojily do hry “město, jméno, zvíře, …“.

Na čtvrtek se všichni moc těšili, protože nás čekal výlet do Třebíče na Lagunu. Tam se děti pořádně vyřádily a po cestě autobusem domů jich pár dokonce usnulo. Když jsme dojeli do Rudíkova, dali jsme si každý ledňáka.

Poslední den jsme navštívili ranč Na Pokloňku a všichni se mohli svézt na koni. Po obědě děti vyplnily kvíz s otázkami z celého týdne a za odměnu dostaly drobné dárečky.

                                            Romana Cahová, Dana Večeřová - vedoucí 3. turnusu


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor POZNEJ SVĚT


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru