Úvodní stránka

Příměstský tábor - 1. turnus - Hurá do lesa

Využívali jsme tělocvičnu, multifunkční hřiště vedle školy i výtvarnou dílnu.

Hned první den jsme vyrazili do lesa vytvořit domečky pro skřítky a nasbírat „dary lesa“. I když nám další den počasí nepřálo, nám to nevadilo. Rozhodli jsme si vytvořit z pomocí přírodnin a tavné pistole „umělecká díla“, která jsme si mohli pak odnést domů.

Během celého týdne vedoucí paní Dana Večeřová s dětmi pletla košíky z papíru. Všem se to moc líbilo.

Ve čtvrtek jsme vyrazili autobusem do Třebíče na zámek. Zhlédli jsme interaktivní expozici „Cesty časem – procházky třebíčskou historií“. Je určena nejen dětem, ale i dospělým, kteří se rádi hravou formou dozvědí leccos zajímavého z historie města a řemesel. Vyzkoušeli jsme si postavit gotický oblouk, práci na tiskařském lisu či tkaní na tkalcovském stavu. Výlet jsme zakončili v cukrárně pořádnou porcí kopečkové zmrzliny. Všem moc chutnalo.

Pátek byl náš poslední den, který jsme si také moc užili. Šli jsme se podívat do lesa na naše domečky a s radostí jsme zjistili, že se do našich příbytků nastěhovali mravenci.

                                                           Lenka Štveráčková, Dana Večeřová - vedoucí 1. turnusu


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor HURÁ DO LESA


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru