Úvodní stránka

Pohár Rozhlasu – atletika

Pohár Rozhlasu – atletika

   V úterý jsme se zúčastnili 50. ročníku atletické soutěže Pohár Rozhlasu ZŠ. V kategorii mladších žáků a žaček se soutěžilo ve skoku vysokém, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem, běhu na 60. metrů, štafetě na 4x60 m a vytrvalostním běhu. V kategorii žáků jsme zůstali v poli poražených a na pořadí v první desítce je potřeba více natrénovat. To v kategorii dívek se podařilo Alexandře Stejskalové a Michaele Bartesové devátým místem probojovat do první desítky v hodnocení disciplín (skok vysoký, hod míčkem). Ještě většího úspěchu dosáhla Nikola Bednářová, která obsadila ve vytrvalostním běhu 3. místo a v běhu na 60. metrů 1. místo. Všem zúčastněným patří poděkováni za úspěšnou reprezentaci školy.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru