Pohádkový les

Podle rozdaných soutěžních karet prošlo letošním Pohádkovým lesem 109 dětí. Všechny statečně plnily úkoly cestou od školy do nedalekého lesa u Pejska a Kočičky, čarodějnice, Budulínka, Boba a Bobka a kovbojů. Postupně se vstupem do lesa navštívily Kosí bratry, Perníkovou chaloupku, Údolí princezen hned se třemi princeznami – Popelkou, Sněhurkou a Koloběžkou – za stálého dozoru paní královny. Přes cestu do neznáma byly již z dálky slyšet tóny afrických bubnů linoucí se od tlupy černošek. Od nich to byl jen kousek k rybníku Herádka, kde na ně čekal Pepek námořník a „praví“ námořníci, kteří ke splnění svého úkolu potřebovali hladinu rybníka a velkou odvahu všech dětí.

Cílové stanoviště bylo ve vestibulu školy, kde každý úspěšný účastník po prokázání splnění všech úkolů obdržel balíček se sladkou odměnou, poukázku na občerstvení v podobě limonády a uzené cigáry a možnost výběru mezi malováním na obličej a nově také stříkaným tetováním (tzv. airbrushingem).

Děkujeme partnerům akce – obci Rudíkov za občerstvení pro účastníky a spolku Pomoc škole za sladké odměny.

Veřejná galerie