Úvodní stránka

Pohádková škola 2018

... tak přesně takto by mohlo začínat pozvání na vydařenou akci, která proběhla ke Dni dětí v okolí naší školy v neděli 3. června. Každým rokem se to buď zde nebo v nedalekém lese hemží obživlými pohádkovými bytostmi, které se postarají o zábavné atrakce a disciplíny pro děti a jejich rodiče.

Podle rozdaných soutěžních karet prošlo letošní cestu Pohádkové školy 143 dětí. Všechny statečně plnily úkoly u Zlatovlásky, rybáře, vodníka, Obelixe, Popelky, Pipi dlouhé punčochy, Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého, Motýla Emanuela a Makové panenky, čarodějnice a kovboje. Odměnou jim všem bylo malování na obličej a balíčky sladkostí, které finančně podpořil spolek Pomoc škole.

Díky všem organizátorům za čas a energii:-)


Zobrazení: Alba | Podle data

Pohádková škola 2018


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru