Úvodní stránka

Podzimní příměstský tábor

Pomocí suchých pastelů jsme malovali zátiší dýní a listí. Vytvořili jsme si siluetu podzimní víly z tvarů z vyrážedel.

Samozřejmě nemohlo chybět pletení košíčků z papíru. Jelikož jsme měli k dispozici pouze dva dny, museli jsme si pospíšit.

V tělocvičně jsme si zacvičili s overbaly zajímavé hry jako je záchod, prkno či zajíček. Šplhali jsme po laně, lezli po žebřinách a zahráli si pohybovou hru „Na kopřivu“. Nakonec jsme si užili florbal a fotbal.

V pondělí nám počasí nepřálo, ale nám to vůbec nevadilo. Po výborném obědě jsme v úterý vyrazili na procházku v okolí školy. Navštívili jsme hřbitov. Velice se nám líbily upravené hroby s věnečky. Děti zavzpomínaly na své blízké – babičky, dědečky i na ty, kteří již nejsou mezi námi.

Podzimní příměstské tábory jsme si všichni moc užili a těšíme se na další.

vedoucí Lenka Štveráčková a Dana Večeřová


Zobrazení: Alba | Podle data

Podzimní příměstský tábor


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru