Úvodní stránka

Ochutnávka mléčných výrobků

Společnost LAKTEA, dodavatel mléčných výrobků v projektu „Mléko do škol“, zaslala do naší školy ochutnávkové koše sýrů, tvarohů a jogurtů.

Proto se v úterý 16. dubna o velké přestávce shromáždili všichni žáci naší školy ve vestibulu, kde proběhla hromadná ochutnávka těchto výrobků. A že smlsnout si bylo na čem! Stoly se prohýbaly pod pečivem namazaným tavenými sýry a pomazánkami, které nám z tvarohu připravily paní kuchařky z naší školní jídelny. Děti si také mohly vybrat z několika druhů sýrů, ochucených i neochucených mlíček, jogurtů apod., takže každý jedlík si přišel na své.

Svačinku pro všechny již od rána pečlivě připravovali žáci 8. a 9. ročníku, za což jim patří velký dík.

L. Pužová


Zobrazení: Alba | Podle data

Ochutnávka mléčných výrobků 2019


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru