Úvodní stránka

Ochutnávka mléčných výrobků

Společnost LAKTEA, dodavatel mléčných výrobků v projektu „Mléko do škol“, zaslala do naší školy ochutnávkové koše sýrů a pomazánkových másel.

Proto se v pátek 18. května o velké přestávce shromáždili všichni žáci naší školy ve vestibulu, kde proběhla hromadná ochutnávka těchto výrobků.  A že smlsnout si bylo na čem! Stoly se prohýbaly pod pečivem namazaným pomazánkami s různými příchutěmi, děti si mohly vybrat z několika druhů sýrů, ochucených i neochucených mlíček, tvarohů, jogurtů apod., takže každý jedlík si přišel na své.  

Svačinku pro všechny již od rána připravovali žáci 5. a 6. ročníku, za což jim patří velký dík.

L.Pužová


Zobrazení: Alba | Podle data

Ochutnávka mléčných výrobků


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru