Úvodní stránka

NAŘÍZENÍ KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE

Dle nařízení č. 11/2020 Krajské hygienické stanice Kraje Vysočina se sídlem v Jihlavě se od pondělí 5. 10. 2020 do neděle 18. 10. 2020 omezuje provoz naší školy takto:

a) na 1. stupni se v rámci vzdělávání zakazuje zpěv (výuka hudební výuky dále pokračuje, ovšem bez zpěvu), režim pro       sportovní činnosti se nemění (hodiny tělesné výchovy dále pokračují beze změny),

b) na 2. stupni se v rámci vzdělávání zakazuje zpěv (výuka hudební výchovy dále pokračuje, ovšem bez zpěvu), zakazují se také sportovní činnosti (hodiny tělesné výchovy budou nahrazeny vycházkami a venkovními aktivitami),

c) ze zájmových kroužků budou v provozu pouze:

  • příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky,
  • kroužky doučování,
  • čtenářský klub a klub deskových her.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru