Úvodní stránka

Náprstkovo muzeum Praha

Náš další výlet v rámci projektu Pokusného ověřování do paměťových institucí směřoval již podruhé do Prahy. Uskutečnil se dne 20.12. Odjeli jsme v 7:00 z Rudíkova, kolem 9. hodiny jsme dorazili do Prahy a tam jsme se šli podívat na Hradčany. Z nich jsme došli přes Karlův most do jídelny, kde jsme se naobědvali. Po oběde jsme šli do Náprstkova muzea, ve kterém jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací o indiánech Jižní a Severní Ameriky. Potom jsme si prohlédli vánoční trhy na Staroměstském náměstí, ze kterého jsme přes Václavské náměstí došli na místo, kde nás vyzvedl autobus. Zpět do Rudíkova jsem se vrátili kolem 17. hodiny obohaceni o nové zajímavé zážitky.

Autor textu: Jan Zezula, 7. ročník


Zobrazení: Alba | Podle data

Náprstkovo muzeum


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru