Úvodní stránka

Na den záchranářem

V pátek 11. září se v naší škole v rámci projektu Zdravá škola 2020 uskutečnil projektový den Na den záchranářem. Tým profesionálních lektorů záchranářů a společnost PMeduca všem našim žákům poskytly užitečné a praktické informace, které všichni mohou využít v běžném životě.

Jak správně reagovat v nenadálých situacích, jak nepanikařit, jak se zklidnit, komunikovat se záchrannou službou, základy obvazových technik, základní transport zraněného z místa na místo s přihlédnutím na své bezpečí a mnoho dalších záchranných situací si žáci mohli vyzkoušet na reálně namaskovaných situacích a našich učitelích, kteří se statečně zhostili rolí figurantů.

Všech šest dokonale nachystaných stanovišť (krvácení z nosu, mdloba, zlomenina, masivní krvácení, otřes mozku a resuscitace) v našich žácích zanechalo silné dojmy a my pevně věříme, že všechny nabyté zkušenosti a informace pro ně budou přínosné do dalšího života.


Zobrazení: Alba | Podle data

Den záchranáře


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru