Úvodní stránka

Mladý ochránce zákona 2018

V úterý 22. 5. 2018 jsme se opět dostavili na místo činu a zúčastnili se soutěže s názvem Mladý ochránce zákona. V okolí DDM v Třebíči jsme si zasoutěžili ve střelbě ze vzduchové pušky, v lezení na lanové lávce, hodu ......

Mladý ochránce zákona 2018

    V úterý 22. 5. 2018 jsme se opět dostavili na místo činu a zúčastnili se soutěže s názvem Mladý ochránce zákona. V okolí DDM v Třebíči jsme si zasoutěžili ve střelbě ze vzduchové pušky, v lezení na lanové lávce, hodu granátem, zdravotnických dovednostech, v ohledání místa činu, ve znalostech zákona, požárních znalostech, snímali jsme otisky prstů, odlévali stopy a běželi a běželi. Jak jsme dopadli? Rozhodně jsme se v konkurenci 22. družstev neztratili. V kategorii mladších žáků jsme obsadili 9. místo, 6. místo a tým ve složení Zuzana Šabacká, Jan Zezula, Jaroslav Mejzlík 2. místo. Také v kategorii starších žáků to cinklo. O druhé místo se, zejména bezkonkurenčně nejlepším časem, zasloužil tým ve složení Marie Trnková, Tereza Dvořáková a Daniel Němec. Dále jsme obsadili 12. a 7. místo. Všem závodníkům blahopřejeme a díky za reprezentaci školy.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru