Úvodní stránka

Literární noc 2022

Letošní prvňáci mají knížky opravdu rádi, a proto se o svou radost a um podělili o Literární noci 2022 s kamarády z 5. třídy. Ve čtvrtek 5. května přenocovali ve škole prvňáci a páťáci společně se svými oblíbenými knížkami. Nejprve si pomocí rýmů vybrali prvňáci svého průvodce páťáka. Pak si vzájemně předčítali a naslouchali. K literární noci patří samozřejmě stezka odvahy, kterou velmi pěkně připravily Bětka Šajbidorová a Claudie Wehrenbergová. Ve škole ten večer četl každý, dokonce i kostlivec z kabinetu přírodopisu listoval ve své oblíbené knize o lidském těle. O čtení před spaním se opět postarali páťáci. Večerka proběhla později a na dětech byla znát únava, ale také spokojenost a nadšení z neobvyklých zážitků.

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Literární noc


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru