Úvodní stránka

Kopaná Rudíkov – Budišov

     V rámci projektu „ UMÍME ŽÍT!“ jsme pořádali turnaj v malé kopané. Ve čtyřech kategoriích se utkali vybraní žáci naší školy proti výběru základní školy z Budišova. V kategorii 1. – 3. třída náš výběr, ve složení:  Dvořák, Doležal, Mayer, Chalupa, Skryja, Špaček, Trnka, Bouček, Bradáč, Havlíček, zvítězil v poměru 6:1, v kategorii 4. – 5. třída, se výběru ve složení: Hloušek, Hnízdil, Klemera, Krejska, Doležal, Filipec, Pažourek, Uchytil, Ošmera, Krejčí také podařilo přehrát soupeře v poměru 8:1. Jedinou prohru jsme utrpěli v kategorii 6. – 7. třída, kde nás výběr žáků z Budišova přehrál poměrem 8:4. Zde nás reprezentoval tým ve složení: Kratochvíl, Uchytil, Dobrovolný, Chalupa, Kotačka, Smieško, Šoukal, Uchytil. V prestižní kategorii 8. – 9. ročníku náš výběr nastřílel soupeři šest gólů a obdržel jenom jeden gól a dovršil tak úspěšné tažení vítězných týmů. Zde nás reprezentovali tito žáci:  Kolouch, Horký, Kourek, Adam, Valík, Večeřa, Němec. Všem zúčastněným žákům blahopřejeme k dosaženým výsledkům.


Zobrazení: Alba | Podle data

Fotbal s Budišovem


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru