Úvodní stránka

Jarní příměstský tábor

V pondělí, první den našeho tábora, jsme se seznámili a začali náš den vyráběním masek na masopust. Děti vyrobily různé masky, jako např. kočičky, hady nebo tygra. Čas před obědem jsme strávili v tělocvičně a odpoledne venku na sportovním hřišti.

V úterý děti vyráběly slepičky a kohouty ze sena, což je moc bavilo, a předháněly se, kdo bude mít větší slepičku. Po obědě jsme byli v tělocvičně, kde děti hrály různé hry.

Středa probíhala doděláváním slepiček a k tomu vyráběním kytiček z papírů. Každé z dětí si vyrobilo jednu. Po celý týden děti ve volných chvílích pletly košíky z papírových ruliček. Odpoledne jsme byli znovu na sportovním hřišti, kde děti hrály fotbal, házely s míči a běhaly.

Čtvrtek byl ve znamení výletu do zábavního parku Labyrint v Třebíči. Po svačině jsme se odebrali na autobus a odjeli do Třebíče. V Labyrintu děti strávily skoro dvě hodiny a opravdu je to moc bavilo. Po návratu do Rudíkova jsme se naobědvali a zbytek dne strávili už ve třídě hraním různých her a pletením košíků.

Pátek, poslední den tábora, děti vyráběly z břízy dekoraci na dveře a dopletly  poslední košíky. Celé odpoledne jsme strávili v tělocvičně a užili si poslední chvíle tábora. 

Vedoucí jarního příměstského tábora : Dana Večeřová, Eva Dvořáková


Zobrazení: Alba | Podle data

Jarní příměstský tábor


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru