Úvodní stránka

Informace o vydání mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví čj. MZDR15757/2020-44/MIN/KAN se s účinností od 25. února 2021 od 00:00 hod. do odvolání zakazuje všem osobám ve škole pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterým je

Informace o vydání mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví čj. MZDR 15757/2020-44/MIN/KAN se s účinností od 25. února 2021 od 00:00 hod. do odvolání zakazuje všem osobám ve škole pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterým je:

  • respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 95% dle příslušných norem (např. FFP2/KN95),
  • zdravotnická obličejová maska nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14686+AC.

Výše uvedený zákaz se nevztahuje na děti v mateřské škole.

Text mimořádného opatření zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru