Úvodní stránka

I naše děti potřebují hranice - přednáška pro rodiče

Děti jsou naše všechno a zahrnujeme je neutuchající láskou. Určitě bychom pro ně udělali všechno na světě. Každý z nás je nastaven různě. Někdo svým dětem dokáže odpustit skoro všechno, jiný zase téměř nic. Jaká je ale nejlepší výchova dětí? Jak nastavit hranice či pravidla? Co přejít lehkým pousmáním a co už ne? Jak být důsledný? Je mnoho otázek ve výchově dětí a je mnoho možností, jak vychovávat. Světlo do této problematiky vnesla ve čtvrtek 27. září paní Mgr. Lenka Bínová. Nádherná beseda, která byla doplněna  praxí. Paní Bínová je naprostou odbornicí ve svém oboru a celá beseda uběhla velmi rychle. Z celého setkání vyplynulo, že žádná nejlepší forma výchovy neexistuje. Mělo by ovšem platit alespoň jedno - vychovávat děti tak, aby nás v dospělosti nepotřebovaly.

                                                                         Mgr. Jiří Procházka


Zobrazení: Alba | Podle data

I naše děti potřebují hranice


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru