Úvodní stránka

Hudební One man show

„LIVE TO TELL“
Hudební One man SHOW!

Jedinečná One man Show v podání mladého zpěváka a herce, jejímž cílem bylo nejen pobavit ale mimo jiné poukázat na takřka šílenou závislost generace X a Y na sociálních sítích, internetu a virtuálním světě všeobecně.  Zhruba v 100 minutách ukázal divákům všechny stránky „internetové mánie“ a negativní ale i pozitivní dopad sociálních sítí na dnes už běžný život online (tedy stále Připojený). Zábavnou a hlavně náctiletým velmi blízkou formou bylo na reálných ukázkách zdůrazněno až prakticky bizarnost a v některých případech až zvrácenost takového životního stylu.

Smyslem celého pořadu byla snaha říci: „Ano, internet je dobrý ale jen v určité míře“. Tedy motivovat k hledání jiných zájmů a přesvědčit o možnosti dokázat se bavit a žít i bez něj.

Žákům se představení velmi líbilo. Věříme, že je přimělo i k malému zamyšlení nad tématem...

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Hudební One man show


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru