Úvodní stránka

Exkurze Londýn 2022

Pro osmáky a deváťáky už Anglie není jen neznámou vzdálenou zemí. Začátkem června měli možnost poznat Londýn - obrovské, multikulturní město, jeho historii i důležité události britských dějin. Každý smočil alespoň kousíček svého těla ve vodách kanálu La Manche, projel se lodí po přístavu Portsmouth a navštívil jeho staré doky. Všichni si užili procházku po molu v Brightonu, výjezd v kopuli vyhlídkové věže i360, prohlíželi si žraloky v mořském akváriu a mnoho dalších věcí.

Cestou všichni nakupovali ve třech různých měnách, angličtina přestala být jen školním předmětem, ale stala se i nutným komunikačním prostředkem.

Už teď se všichni těší na další cesty, na poznávaní dalších cizích zemí, které dosud znali jenom jako místa na mapách.

Popřejme jim šťastnou cestu.

Alena Marková


Zobrazení: Alba | Podle data

Londýn 2022


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru