Úvodní stránka

Druháci na výletě v Třebíči

Ve čtvrtek 17. června 2021 vyrazili druháci na výlet do nedaleké Třebíče. Nejprve navštívili muzeum, které sídlí v budově zámku. Sympatická Šebestová s kouzelným sluchátkem provedla děti v rámci programu S pohádkou po muzeu téměř všemi expozicemi muzea.

Děti plnily s pohádkovými postavičkami zajímavé úkoly a seznamovaly se tak s vybranými muzejními exponáty. Po návštěvě muzea následoval nákup suvenýrů a pochutnání na pravé třebíčské zmrzlině ve farní kavárně. Po osvěžení pokračovali druháci kolem baziliky sv. Prokopa na bylinkovou zahrádku a dále židovskou čtvrtí na Hrádek, odkud dalekohledem pozorovali Toma a Týnu s mláďaty.

A pak hurá na autobus a zpátky do Rudíkova. Podle dětí byl výlet super a prý to máme v Třebíči hezké jako v Praze!


Zobrazení: Alba | Podle data

Druháci výlet


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru