Úvodní stránka

DISTANČNÍ VÝUKA PRO CELOU ŠKOLU!

od 14. října do 1. listopadu 2020

DISTANČNÍ VÝUKA PRO CELOU ŠKOLU!

 • od 14. října do 1. listopadu 2020
 • probíhá dle dodatku č. 2 Školního řádu
 • komunikační platformy: Edookit, MS Teams
 • distanční výuka je pro žáky povinná
 • pro zákonné zástupce je povinné omlouvání žáků v případě nepřítomnosti či nemoci
 • v provozu není školní družina a dětský klub
 • MŠ prozatím v provozu bez omezení
 • ošetřovné pro děti do 10 let – bližší informace na stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí (www.mpsv.cz), není již potřeba potvrzení školy o uzavření - je nahrazeno čestným prohlášením pojištěnce, že musí o dítě pečovat z důvodu uzavření školy na základě mimořádného opatření
 • v případě nutného zapůjčení výpočetní techniky (notebook, tablet) se obracejte nejpozději do pátku 16. října na pana učitele Chudobu (emailem: ondrej.chudoba@centrum.cz , případně přes Edookit) – bude sepsána smlouva o výpůjčce
 • 26. října – 27. října 2020 – 2 dny volna vyhlášené MŠMT (neprobíhá distanční výuka)
 • 28. října 2020 – státní svátek
 • 29. října – 30. října – podzimní prázdniny

 

 • Pravidla pro stravování ve školní jídelně (od 15. října do 23. října 2020):
 • všichni žáci jsou automaticky od 14. října odhlášeni
 • kdo bude chtít odebírat od 15. října do 23. října 2020 oběd za dotovanou cenu, musí se nejpozději den předem do 14 hodin přihlásit ve školní jídelně (emailem: jidelnazsrudikov@seznam.cz nebo telefonicky: 561 039 035) a přinést na stůl umístěný před levými dveřmi do školy prázdný podepsaný jídlonosič s řádně podepsanou stravenkou (při odebrání jídlonosiče přinesete druhý prázdný jídlonosič pro oběd na další den – je tedy nutné mít k dispozici 2 jídlonosiče na výměnu)
 • výdej jídlonosičů se provádí formou bezkontaktního výdeje u levých dveří v době 10.30 – 11 hod.

                                                                                                        Mgr. Martin Suk, ředitel školy

 

 

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru