Úvodní stránka

Dětský klub - září 2019

Je tu první den, první seznamování a představování se. Mezi aktivity dětského klubu patří sportovní aktivity, deskové, vědomostní a znalostní hry, výtvarná a keramická tvorba. Děti se také seznamovaly s novým koutkem vedle výtvarné dílny, který je součástí dětského klubu.

Dále si děti dopřávaly venkovních aktivit, při kterých využívaly zejména víceúčelové hřiště a travnaté fotbalové hřiště. Před školou se děti vyřádily na zábavných prolézačkách.

Mezi oblíbenou aktivitu musím zmínit hlavně hru na schovávanou. Pro kluky je nejoblíbenější aktivitou fotbal. Pro děti, které neměly zájem o sportovní aktivity, jsem připravila něco málo na procvičování jemné motoriky, a to zejména různé skládačky z papíru v podobě vlaštovky, žáby, motýla, lodičky, netopýra apod.

Nakonec bych chtěla poděkovat dětem a jejich rodičům, kteří nám pomáhají s dovybavením koutku hračkami, které jsou nezbytné hlavně pro naše menší děti, které si ještě potřebují pohrát.

Jana Janků, vedoucí dětského klubu


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - září 2019


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru