Úvodní stránka

Dětský klub - únor 2020

Tím, že byl únor neobvykle teplý, tak jsme často využívali prostor na víceúčelovém hřišti, kde si děti mohly zahrát fotbal.  Holčičky a kluci, kteří neměli zájem o míčové hry, využili nedaleký kopec „ Fárák“ na schovávanou, která je mezi dětmi velmi oblíbená. Taky nesmíme zapomenout na tělocvičnu, která je dětskému klubu k dispozici několikrát týdně. V ní si děti zahrály fotbal, florbal a zaházely míčem na koš apod.

Při přípravě karnevalu pro školku v tělocvičně byly děti velmi vstřícné a ochotné pomoci. Proto jim chci velmi poděkovat za jejich aktivní nasazení. Dále jsme se v únoru podíleli na přípravě jarní dekorace do oken. S tímto nelehkým úkolem nám také pomohly děti z obou družin, kterým moc děkujeme za jejich šikovné ruce, které pomohly nastříhat nemalé množství kvítků, lístečků apod. Moc si vážíme jejich spolupráce, bez které bychom neměli tak krásnou výzdobu jara.

 

Jana Janků – vedoucí dětského klubu


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - únor 2020


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru