Úvodní stránka

Dětský klub - únor 2019

... Nezapomenutelnou součástí je tu také hra na schovávanou, která je mezi dětmi velmi oblíbená. Jak už jsem konstatovala, že na začátku února byla sněhu pěkná nadílka, tak už v půlce měsíce začaly teploty stoupat nad nulu, a tím se nám uvolnil prostor na víceúčelovém hřišti, kde si děti mohly zahrát fotbal, holčičky a kluci, kteří neměli zájem o míčové hry, využili zábavné prolézačky za školou. Taky nesmíme zapomenout na tělocvičnu, která je dětskému klubu k dispozici dvakrát týdně, kde si děti zahrály fotbal, florbal a zaházely míčem na koš. A  mezi další aktivity klubu patří výtvarná a tvořivá činnost. Děti si samy vyrobily atrapu středověkého hradu, který se může postupně vylepšovat a zdokonalovat. 

                                                           Jana Janků – vedoucí dětského klubu


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - únor 2019


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru