Dětský klub - říjen 2018

Některé děti si zahrály schovku, jiné, které toužily po klidnější aktivitě, si zahrály  pexeso nebo karetní hru prší.

Během října jsme si také s dětmi naplánovali sportovní aktivity v tělocvičně, kde si zahrály fotbal, florbal a házely míčem na koš.

Ve výtvarné činnosti jsme se věnovali zejména výrobě foukací papírové rakety a dále jsme si vyrobili hliněného dráčka.

Protože v klubu máme samé krásné a šikovné děti, tak byl náš dětský klub vybrán, aby podpořil akci k výročí 100 let založení republiky v Rudíkově k výrobě výroční hliněné medaile se symbolem lípy. Tímto bych chtěla všem dětěm, které se podílely na tvorbě medaile poděkovat.

Jana Janků – vedoucí dětského klubu

Dětský klub - říjen 2018