Úvodní stránka

Dětský klub - prosinec 2019

Také nesmíme zapomenout na vánoční tvoření, které si děti užily do sytosti, a to zejména tím, že jsme vyrobili neuvěřitelné množství krásných ozdob, které byly použity k doladění vánoční atmosféry nejenom v klubu. Protože jsou v klubu velmi šikovné děti, tak i v klubu jsme si užili Ježíškovské nadílky, která přinesla dětem nejenom něco malého na zub a pár drobností, ale i nové vzdělávací a deskové hry.

Jak jsem se již zmiňovala v říjnovém textu, že budeme navazovat na propojení aktivit turistického kroužku s dětským klubem, tak jsme uspořádali výlet do vánoční Třebíče. S dětmi jsme navštívili známá místa, jako je židovská čtvrt s výstupem na Hrádek, kde jsme se mohli pokochat krásným pohledem na svátečně vyzdobenou Třebíč. Z Hrádku jsme se vydali přes Kočičinu a podél řeky Jihlavy jsme došli zpět do Židů a přes lávku jsme se vydali průchodem do centra města na vánoční trhy, kde se děti mohly občerstvit různými dobrotami.  Po náměstí se linula příjemná vůně, která dokreslovala atmosféru vánoční Třebíče. Poté jsme se vydali směrem k Bazilice sv. Prokopa, kde jsme si vychutnali úžasnou návštěvu nejenom třebíčských betlémů.  Některé z nich byly pohyblivé, jiné zase z různorodých materiálů, jako je třeba keramika, sláma, slané těsto apod. Tímto bych chtěla poděkovat turistickému kroužku, a zároveň se těším na další spolupráci po novém roce.

 Všem dětem dětského klubu bych chtěla popřát všechno dobré do dalšího roku.

 

            Jana Janků – vedoucí dětského klubu


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - prosinec 2019


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru