Úvodní stránka

Dětský klub - prosinec 2018

Během prosince jsme si také s dětmi naplánovali sportovní aktivity v tělocvičně, kde si zahrály fotbal, florbal a házely míčem na koš. V okamžiku, kdy v  Rudíkově napadl sníh, byly děti k neudržení. Chodilo se bobovat, co to jen šlo. Protože jsou v klubu velmi nadané a šikovné děti, tak jsme byli požádáni k příležitosti vánočního zpívání žáků ZŠ v kostele, jestli bychom nemohli vyrobit nějaké prezentační předměty z keramické hlíny  k doladění vánoční atmosféry. A proto bych zde chtěla pochválit hlavně Aleše Kourka, Ondru Štveráčka, Ivanku Pospíšilovou, Kryštofa Štveráčka, Štěpána Zezulu a Davida Havlíčka, kteří se velice aktivně podíleli na výrobě keramických předmětů.

                                                             Jana Janků – vedoucí dětského klubu 


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - prosinec 2018


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru