Úvodní stránka

Dětský klub - listopad

V měsíci listopadu jsme měli před sebou spousty důležitých úkolů a pohybových aktivit. Nepochybně jednou z nejdůležitějších aktivit je pobyt venku, která je součástí dětského klubu. Ať ve formě téměř každodenní hry fotbalu, či užívání si aktivit na houpačkách a prolézačkách před školou. Když není zrovna počasí na pobyt venku, tak většina dětí se neobejde bez velmi oblíbeného ping-pongu - ve všech formách a stupních dovednosti. Dívky se věnovaly papírovému tvoření origami na procvičení jemné motoriky ve formě skládání záložek do knížky Poté jsme se přesunuli na skládání vloček, které jsme potřebovali pro přípravu zimní výzdoby oken. Dále jsme se také nebáli vrhnout na výrobu keramických ozdob, kde měly děti možnost si pustit fantazií "na špacír". Měly možnost si vyzkoušet, jakou úžasnou paměť má keramická hlína, když si mohou samy vyrobit opravdu originální ozdobu formou otisku různých materiálů.    

Chtěla bych moc poděkovat všem dětem, které se podílely na přípravě zimní výzdoby oken. Také moc děkuji dívkám i chlapcům, kteří mi pomáhali při lepení papírových ozdob a vloček na okna. Bylo toho hodně a nebylo to jednoduché, ale jsme šikovní a vše jsme zvládli na jedničku s hvězdičkou.

Posíláme všem dětem které zrovna nemohou být s námi v klubu srdečný pozdrav. Zbyla nás tu sice hrstka, ale nebojte, všechno tu pohlídáme, než se zlepší epidemiologická situace a budeme moct být zase pohromadě jako dřív.

Zdraví Vás

Jana Janků – vychovatelka klubu


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - listopad 2021


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru