Úvodní stránka

Dětský klub - listopad 2019

... a házely míčem na koš. Před školou se děti vyřádily na zábavných prolézačkách.

Je téměř jisté, že jsme si nemohli nechat ujít ani výtvarné tvoření. S dětmi jsme dokončili  hliněné destičky, které jsme měli ještě nedodělané z minulého měsíce.  Na tradiční Adventní tvoření, které se konalo v neděli 1.12.2019 od 14 do 16 hodin v naší škole děti z klubu vyrobily vánoční ozdoby k doladění vánoční atmosféry, které zde byly k zakoupení.  Tímto způsobem mohli zájemci podpořit dětský klub. Finance vytěžené z této akce budou částečně použity na aktivity dětského klubu. Tímto bych chtěla velice poděkovat dětem, které se podílely na tvorbě a přípravě výše uvedené akce.                

                                                                                                                                                                                                  

Jana Janků – vedoucí dětského klubu


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - listopad 2019


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru