Úvodní stránka

Dětský klub - listopad 2018

... před školou se děti vyřádily na zábavných prolézačkách. Jsem ráda, že jsme si s dětmi udělali i několik vycházek po okolí a poznali tak zajímavá místa Rudíkova. Na rozhledně to bylo bezva, tak si zde děti neváhaly spálit přebytečnou energii oblíbenou hrou na schovávanou. Také jsme se byli podívat na místním vodojemu zvaný „ ponorka“, kde děti  dětského klubu nalezly tzv. kashku. Bylo už dopředu jasné, že se musí  prozkoumat, co se v krabičce nachází.

Je téměř jisté, že jsme si nemohli nechat ujít ani výtvarné tvoření. S dětmi jsme si vyrobili keramický kachel na pastelky, na kruhu jsme si vytočili  drobnou mističku, kterou si po zaschnutí mohly děti samy dozdobit. Také v listopadu jsme si s dětmi naplánovali sportovní aktivity v tělocvičně, kde si zahrály fotbal, florbal a házely míčem na koš.

                                                                                      Jana Janků – vedoucí dětského klubu                                                                                                           


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - listopad 2018


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru