Úvodní stránka

Dětský klub leden 2022

Vážení a milí rodiče a všichni příznivci DĚTSKÉHO KLUBU. Jak jsem již psala v minulý měsících: v lednu jsme se snažili chodit co nejčastěji ven, kde si kluci dopřávali oblíbeného fotbalu. Je vidět, že je sport baví a nenechají se jen tak odradit, když zrovna není vlídné počasí. Holky se zase vyřádily na prolézačkách a houpačkách, které jsou součástí školy. Dále jsme se věnovali výtvarné tvorbě. Vyrobili jsme si lištičku jako loutku, dále jsme připravovali papírové květiny na jarní výzdobu oken. Ve vnitřních prostorách máme také spoustu aktivit, když zrovna není počasí na to, abychom mohli na čerstvý vzduch.  Máme tu stolní tenis, stolní fotbal, využíváme florbalových hokejek, které má klub k dispozici. Někteří jedinci se nebáli sednout si za kruh a vyzkoušet staré řemeslo na vlastí kůži. Však se můžete pokochat ve fotogalerii.  Všem děkuji za Vaši přízeň.

S pozdravem

Jana Janků, vedoucí vychovatelka dětského klubu


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub leden 2022


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru