Úvodní stránka

Dětský klub - leden 2020

Téměř samozřejmostí dětského klubu je výtvarná a keramická tvorba. Ve výtvarné dílně si děti z kartonu a za použití křídových pastelů vyrobily velkého Tyranosaura – Rexe, který zdobí interiér v dětském klubu. 

     Mezi dalšími aktivitami v dětském klubu bylo hlavní téma sníh, kterého v Rudíkově  napadlo rozhodně víc než v jiných oblastech třebíčského okresu, takže jsme byli téměř celé dny na nedalekém fotbalovém hřišti, kde se dalo perfektně bobovat. Většina jedinců byla vyloženě nadšena bílou nadílkou, že jsem je ani nemohla dostat ze svahu zpátky na základnu dětského klubu. Na dětech byla vidět spokojenost, která i mě těší, protože to je to, co chci, aby si děti kromě školních povinností užily zábavy a měly možnost zapomenout na každodenní starosti dnešní doby.

Vedoucí dětského klubu Jana Janků


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - leden 2020


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru