Úvodní stránka

Dětský klub - leden 2019

Téměř samozřejmostí dětského klubu je výtvarná a keramická tvorba. V keramice si děti mohly dodělat misku, kterou jsme měli nedokončenou z minulého měsíce. Poté jsme se vrhli na výrobu hrnečků, na kterou jsme použili výtvarnou techniku podobnou stylu „sgrafito“. Sgrafitová technika spočívá ve škrábání vyhlazeného povrchu svrchních vrstev, dvou či více vrstev hlíny.  Na výsledek se můžete podívat v následující fotogalerii, kde můžete sami posoudit, jak se dětem hrnečky povedly. Mezi další aktivity v dětském klubu bylo hlavní téma sníh, kterého v Rudíkově  napadlo do sytosti, takže jsme první týden byli téměř celé dny na nedalekém fotbalovém hřišti, kde se dalo perfektně bobovat. Většina jedinců byla vyloženě nadšena bílou nadílkou, že jsem je ani nemohla dostat ze svahu zpátky na základnu dětského klubu. Na dětech byla vidět spokojenost, která i mě těší, protože to je to, co chci, aby si děti kromě školních povinností užily zábavy a měly možnost zapomenout na každodenní starosti dnešní doby.

Vedoucí dětského klubu – Jana Janků


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - leden 2019


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru