Úvodní stránka

Dětský klub – květen 2022

Měsíc květen plný byl aktivit a dobrodružství, zejména jsme byly pověřeni nelehkým úkolem, a to abychom s dětmi vyrobily keramické zápichy ve formě malých roztomilých ptáčků, které byly rozdávány na setkání rudíkovských seniorů.

Jako další výzva bylo zhotovení a příprava aktivity pro děti, která bude součástí pohádkové školy, která se bude konat v pátek 17. června 2022.

Jako každý měsíc, ani tentokrát tomu nebylo jinak. Děti se mohly vyřádit na prolézačkách za školou, kluci jak jinak než fotbalem. Nemalou součástí klubu jsou také výtvarné techniky, které se provozují venku na čerstvém vzduchu.

Na konci května jsme podnikly s turistickým, keramickým kroužkem a dětským klubem výlet do Třebíče, a to konkrétně do Libušina údolí, kde jsme se vydaly procházkou kolem Hluchého a Janova mlýna směrem ke Kostelíčku, kde jsme vystoupaly na nedaleký vodojem, která zároveň slouží jako rozhledna.  Další zajímavostí vodojemu je expozice o třebíčském vodárenství od středověku po současnost. Vše si můžete prohlédnout ve fotogalerii.               

 

                                                                                            Vychovatelka dětského klubu – Jana Janků


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - květen 2022


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru