Úvodní stránka

Dětský klub - květen 2019

Chvilku zima, chvilku teplo, ale i přesto jsme se snažili využívat každou možnou chvilku, která byla bez deště, aby se děti mohly vyřádit na zábavných prolézačkách a dopřály si venkovních aktivit, při kterých využívaly zejména víceúčelové hřiště a travnaté fotbalové hřiště. Mezi oblíbené aktivity patří hra na schovávanou, tu doslova milují. V květnu se uskutečnilo mistrovství světa v hokeji, a tak i z dětí našeho klubu se stali velcí fandové hokeje. Každý rok se kolem naší školy uskuteční akce POHÁDKOVÁ ŠKOLA. A i my s dětmi jsme připravovali kulisy a aktivity propojené s touto akcí. A za to bych chtěla poděkovat především Adélce Havlíčkové, Ondrovi a Kryštofovi Štveráčkovi, Pavlu Filipcovi a Aleši Kourkovi za projevený zájem a pomoc při výrobě kulis apod ...

                         Jana Janků - vedoucí dětského klubu

                    

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - květen 2019


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru