Úvodní stránka

Dětský klub duben 2022

Vážení a milí příznivci dětského klubu, měsíc duben utekl jako voda. Hned na začátku dubna jsme uskutečnili výpravu s Turistickým kroužkem na Koniklece do Trnavy. Počasí vyšlo doslova báječně. Výlet se vydařil. Děti z klubu se také podílely na výrobě dekorativní keramiky, která se prodávala na jarních trzích v rudíkovské sokolovně, výtěžek z prodeje byl použit na charitativní účely. Ani čarodějnické tvoření nesmělo chybět: děti si vytvořily z papíru malé čarodějnice, které si mohly vzít domů, popřípadě by mohly symbolicky hodit čarodějnici do ohně, při oslavách tradičního pálení čarodějnic. "Klubáčci" se dočkali i nového nábytku v Dětském klubu. Někteří kluci prokázali neskutečnou dovednost při montování nábytku, hlavně musím pochválit Petra Kubíčka a Vojtu Pěnču, za nemalé nasazení při instalaci nábytku. Petr byl doslova pravou rukou pana školníka, práce mu šla od ruky.

Děkuji všem příznivcům klubu za přízeň.

Jana Janků – vychovatelka dětského klubu.


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub duben 2022


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru