Úvodní stránka

Dětský klub - duben 2019

Naštěstí už venku bylo hezky, takže to vyhrál fotbal a občasné procházky v okolí školy. Začátkem dubna jsme mimo jiné navštívili rybník Herádku, kde jsme pozorovali chování a rozmnožování žab.

V půlce dubna nás navštívil bývalý žák naší školy Ondřej Zmeškal, se kterým jsme si mohli zahrát fotbal, a jak jinak, než poslepu. Ondra přinesl svůj míč s rolničkou. No, vězte, byla to skutečně fuška, trefit se. Naštěstí fotbalem žijeme, a tak se nám nakonec hra povedla. I góly byly. Za branky nám sloužilo pár odpadkových košů na tříděný odpad. Fotbalista si prostě umí poradit v každé chvíli.

Když duben, tak aprílové počasí. Sluníčko nás navnadilo krásným, skoro letním počasím, o to víc se nám nelíbilo následující ochlazení. Naštěstí tu byla varianta, a to – malovaní na trička! Dresy fotbalistů, obrázky superhrdinů i krásné rozkvetlé louky dokázaly oživit i ty chladné studené dny.

Nesmíme zapomenout ani na svátky a zvyky, které v tomto období probíhají. Jako první byly Velikonoce. S paní učitelkou jsme vyzkoušeli dělat plněná vajíčka. Bylo to půl na půl. Půlka z nás si dala ráda, druhá raději jen koukala. V poslední dubnový den jsme slavili i v dětském klubu čarodějnice. Masky, hluk a vymetání pavučin patřily k naší práci, hlavně, aby se nikde neschoval ani rarášek a celý další rok byl jen plný klidu a pohody.

Klubáci a Dagmar Chládková – zástupce vedoucí dětského klubu


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - duben 2019


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru