Úvodní stránka

Dětský klub - červen 2019

Ale ani v červnu nemohly chybět venkovní aktivity v podobě hry na schovávanou, hraní fotbalu na víceúčelovém a travnatém hřišti. Mezi další oblíbené aktivity patří jízda na koloběžce, hra na vybíjenou apod.  Holčičky se zajímaly hlavně o malování křídami na venkovních tabulích, které jsou součástí areálu školy. Jinak chci poděkovat všem dětem, které navštěvovaly klub ve školním roce 2018/2019. Především chci pochválit Aleše Kourka, kterého keramika okouzlila natolik, že je vidět na jeho výrobcích, jak se jeho tvorba posunula dopředu. Kryštůfkovi chci poděkovat za jeho šibalský usměv, Ondrovi za nekonečný počet vtipů.  Vojtovi a Tomášovi za velké nasazení ve sportovních aktivitách, Pavlíkovi za jeho krásný úsměv, Jiříkovi Klemerovi při přípravě pomůcek k různým sportovním i výtvarným aktivitám, Samuelovi za jeho nekonečný humor a úsměv. A co teprve Štěpánův lenochod, ten by v klubu nemohl chybět, Davidovi za jeho sběratelskou vášeň fotbalových kartiček, Adélce Havlíčkové za pomoc při organizaci na pohádkovou cestu, která by bez Adélky byla poloviční. Jakubovi za jeho příjemné až gentlemanské vystupování. Aničce, Monice, Ivance, Anežce za pečlivost a kreativitu při výtvarných a sportovních aktivitách. Dále bych chtěla poděkovat všem rodičům, kteří nám dali v klubu důvěru.               

Vedoucí klubu – Jana Janků


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - červen 2019


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru