Úvodní stránka

Dětský klub březen 2022

Milí příznivci Dětského klubu, vítám Vás v měsíci dubnu.
S dětmi jsme se v uplynulém měsíci nebáli vyřešit několik nelehkých úkolů, které nám byly svěřeny - např. jsme se mohli podílet na výrobě keramických výrobků, které se budou prodávat na Velikonoční výstavě 10. dubna 2022 ve 14 hodin v prostorách sokolovny. Děti v Klubu jsou velmi kreativní, takže jsme se do toho pustili s velkou vervou. Ve fotogalerii sami můžete posoudit, jak se práce dětí postupně vyvíjela. Největším poděkováním však bude, když budou výrobky dětí zdobit Vaše příbytky. A zároveň výtěžek z prodeje výrobků bude použit na dobročinné účely dnešní doby.                  

Vychovatelka Dětského klubu – Jana Janků


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub březen 2022


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru